Redmi 10x Google Sızırdı

Ünlü yabancı site 91 Mobile Phones siteye göre Red Mi 10 X in detayları belli olmaya başladı.  Google Play Console aracılığıyla belli oldu. Bahsi geçen sitede bu konuda yayınlanan ekran görüntüleri şu şekilde oldu.

Redmi 10X Nasıl Bir Telefon?

 Modelin özelliklerine baktığımızda bizi ilk olarak 2340 x 1080 çözünürlükteki ekran karşılıyor. FHD+ olacak olan ekranın sol üst köşesinde kamera bulunacak. Bu kamera ekrana gömülü olacak. Böylelikle modelde çentik bulunmayacak gibi duruyor. 

 Mediatek MT6769 (Helio G70) işlemciyle kullanıcılarla buluşacak. 8 çekirdekli olan bu işlemcide 2 adet 2.0 GHz Cortex-A75 ve 6 adet 1.7 GHz Cortex-A55 bulunacak. Grafik kısmında ise Mali G52 görev yapacak.

 

Next Post

Gözetim Belgesi İle Ucuz Telefon Kalmayacak

200 dolar altındaki telefonlar için ek vergiler gündeme geldi. Yeni yasaya göre 200 dolar altındaki telefonlar için gözetim belgesi olmayanlarda ek vergi alınacak ve bu telefonlara 200 dolarlık telefonların vergisi uygulanacak. Gözetim belgesi altında istenen evraklar yerine getirilmezse ucuz telefonların ülkeye girişi zorlaşmış olacak ve böylece ithal ucuz telefon kalmayacak. […]

Subscribe US Now

Mutlaka Bakmanız Gereken En İyi Telefon Yazıları 

En İyi Kameraya Sahip Telefonlar

Kamerası İyi Olan Telefonlar

Ön Kamerası En İyi Telefonlar

Ön Kamerası İyi Olan Ucuz Telefonlar

Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar

En İyi Telefon Zil sesleri