.

Ön Kamerası İyi Olan Ucuz Telefonlar

Ön kamerası iyi olan ucuz telefonlar ı sizler için derledik. Fazla para vermeden ucuz özçekim fotoğrafları isteyenler için harika bir rehber hazırladık!

Ön Kamerası İyi Olan Ucuz Telefonlar yazımıza hoş geldiniz. Daha önce sizlere ön kamerası iyi olan telefonları  tanıtmıştık.  Bu yazımızda ön kamerasıyla harikalar yaratacak ama bütçenizi zorlamayacak oldukça ucuz telefonları tanıtacağız. İyi okumalar:

Yazımıza geçmeden önce tanıtacağımız telefonların en az son iki senede çıkmış olmasını ve 2 bin lira altı olmasına dikkat ettiğimizi belirtelim.  Bakalım ön kamerası ucuz telefonlarda en iyi telefon hangisi;

 

1- Xiaomi Mi A3 (Ortalama fiyatı 1500 1700) : Her anlamda efsane bir telefon

Xiaomi Mi A3 - Ön kamerası iyi çeken ucuz telefon

32 MP bir ön kameraya sahip olan telefon Potre modu, Gesture Shot, Panorama Selfi ekstra özellikleriyle telefon gerçekten harikalar yaratıyor. Ön kamerasıyla harika özçekimler yapabileceğiniz telefonun ön kamera diyafram açıklığı F2.0 değerinde. 

Telefonla ilgili sitemizde bir inceleme yazımız var:  Xiaomi Mi A3 incelemesi

 

2- Realme 3 Pro (Ortalama fiyatı 1400 1600) : Ön Kamerasıyla Asla Sıkıntı Yaşamazsınız!

Realme 3 Pro - Ön kamerası iyi çeken ucuz telefon

25 MPlik ön kamerasıyla harika selfieler çekebileceğiniz diğer bir telefonda Türkiye’ye yeni giriş yapmış olan Realme 3 Pro! Potre modu ve Face İd gibi özellikleri bulunan telefonun ön kamera diyafram açıklığı F2.0 değerinde. 

3- Xiaomi Redmi S2 (Ortalama fiyatı 1000 1200) : En Ucuz En iyi Çeken Ön Kameralı Telefon!

Redmi S2 - Ön kamerası iyi çeken ucuz telefon

 

Ön Kamerası İyi Olan Ucuz Telefonlar sıralamasının eski lideri Redmi S2 idi. Telefon 2018 yılında çıkması ve diyafram değerinin 2.2 olması nedeniyle 3. sıraya kadar geriledi.   20 Mplik kameraya sahip olan telefonun ön kamerasında led flaş, HDR, potre modu, panorama selfie, yüz algılıma özellikleri çoğu 3 bin liralık telefonda bile yok. Oldukça iyi selfie vaad eden ve harika ön kameraya sahip olan telefonun arka kamerası için aynı şeyleri söylemek mümkün değil! 

4- Samsung Galaxy A40 (Ortalama fiyatı 1500 1600) : Ön Kamerasıyla Oldukça İyi

Samsung A40 - Ön kamerası iyi çeken ucuz telefon

 

25 MPlik ön kameralı başka bir telefon da Samsung Galaxy A40. Diğer telefonlardan farklı olarak otamatik odaklama, sesle komut, sanal flaş gibi özellikleriyle listemize girmeyi hak ediyor! Ön Kamerası İyi Olan Ucuz Telefonlar 3 sırada olan telefonun ön kamera diyafram açıklığı F2.0 değerinde.

5- Meizu X8  (Ortalama fiyatı 1400 1600) : İyi Ön Kameralı Telefon

Meizu x8 - Ön kamerası iyi çeken ucuz telefon

 

2018 yılına ait olması ve nispeten yüksek fiyatı nedeniyle Meizu X8 listemize ancak 5. sıradan girebiliyor. 20 MP kameraya sahip olan telefon f2.2 diyafram değerine sahip ön kamerada Potre Modu, face id, 5 elementli lens gibi özellikleriyle iyi bir ön kamera deneyimi sunuyor. 

Diğer Ön Kamerası İyi Olan Ucuz Telefonlar

Ön kamerası iyi ve ucuz olan diğer telefonlar özellikle 2018 model telefonlar olduğu için yer vermek istemedik. Bu telefonlar sadece isim olarak değerlendireceğiz. 

Xiaomi Mi A2, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Meizu Note 9, Meizu Note 16 gibi telefonlar var. 

Diğer Yazılarımıza Mutlaka Bakın

Ön kamerası En iyi Telefonlar

Kamerası İyi Olan Ucuz Telefonlar

En İyi Kameraya Sahip Telefonlar

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar

Sayfa İçeriği 1 1- Samsung Galaxy M31 (Ortalama fiyatı : 2600 2800) : Bitmeyen Bataryalı Harika Telefon2 2- Xiaomi Mi Max 3 Ortalama fiyatı : […]
Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar