Dünyanın En Hızlı Telefonu – Güncel Liste!

Telefon dünyasına her geçen gün yeni telefonlar ekleniyor. Haliyle bu kaybolup uzayıp giden telefon listesinde insanın aklına dünyanın en hızlı telefonu veya en iyi kameraya, en iyi bataryaya sahip telefon hangisi soruları geliyor! Bu sorulara cevabı telefonları test etmeye yarayan sentetik test cihazları bir nebze olsun cevap vermeye çalışıyor!

Bizde bu test araçlarından en güvenilir olanının Antutu olduğunu düşünerek. Dünyanın hızlı telefonu nedir sorusuna cevap aradık. Antutu testini seçmemizdeki neden özellikle performans odaklı bir test olması sadece bir konuda değerlendirmeye tabi tutmaması.

Dünyanın En Hızlı Telefonu

Asus ROG Phone 2,  Şu anda Dünyanın En Hızlı Telefonu 

Ülkemizde şu an teşhir ürünü bulunan ve ülkemizde  satılmayan Rog Phone 2 nin fiyatı eğer satılsaydı 9 bin lira civarı olacaktı. 2.96 GHz Kryo 485 bir işlemciye, 12 GB Ram ve 6k bataryaya sahip olan telefon gerçekten iyi bir telefon. Samsung S20 Plus ve Mi 10 gibi telefonların henüz derecelendirmeye girdiği testlerde şimdilik yerini hak ettiğini söyleyelim! Telefonla ilgili bir inceleme burada

 

Dünyanın En Hızlı Telefonu Sıralaması

Antutuya göre diğer telefonların performans sıralaması şu şekilde 

Diğer telefonlar için şu linke bakabilirsiniz: https://www.antutu.com/en/ranking/rank1.htm

Dünyanın En Hızlı Telefonu Sıralamasında Neden İOS yok!

Antutu sıralamalarında İOS ve Android farklı yapıda olduğu için. Apple için ayrı bir sıralamaya tabi tutulmuş. Merak edenler için:
https://www.antutu.com/en/ranking/ios1.htm

En iyi telefonu mutlaka Ziyaret Edin:
En İyi Telefon

Next Post

Xiaomi Mi A3 İncelemesi ve Özellikleri - Gerçek Kullanım İncelemesi

2019 yılının son çeyreğinde çıkan özellikleri ile efsane olma yolunda giden Mi A3 ü sizler için inceledik ve kullandık. En iyi Telefon Hiçbir yerde bulamayacağınız GERÇEK Xiaomi Mi A3 İncelemesi ile karşınızda! Özellikle telefon almayı bu düşünenler bu yazıyı mutlaka okumalı!   Xiaomi Mi A3 Nasıl Bir Telefon! En iyi […]
Xiaomi Mi A3 İncelemesi ve özellikleri - Gerçek Kullanım İncelemesi

Subscribe US Now

Mutlaka Bakmanız Gereken En İyi Telefon Yazıları 

En İyi Kameraya Sahip Telefonlar

Kamerası İyi Olan Telefonlar

Ön Kamerası En İyi Telefonlar

Ön Kamerası İyi Olan Ucuz Telefonlar

Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar

En İyi Telefon Zil sesleri