Xiaomi Telefonları Saniyeler İçinde Şarj Ettirecek Adaptör Geliştirdi!

Telefon şarjları yakın zamanda şarjı sorun olmaktan çıkıyor. Artık 4000 – 5000 mAh bataryaya sahip telefonları yarım saatin altında şarj etmemiz mümkün.  Bu konuda önemli adımlar atan firmalardan biri de Xiaomi oldu.

Xiaomi kısa süre önce 100W hızlı şarj teknolojisini tanıtmış ve bu teknoloji ile donatılmış olan modellerin yalnızca 17 dakikada tam şarja ulaşabileceği iddia edilmişti. 

Şimdi ise 120W hızlı şarj teknolojisi gündeme geldi. Bu konuda sosyal medyada dolaşan videolar hayli ilgi çekiyor. Saniyeler içinde şarj pek çok kullanıcının ilgisini çekmiş durumda.

Bu teknolojinin ne zaman geleceği bilinmese de kafalarda soru işaretleri hayli fazla. Bu teknolojiyi destekleyecek batarya ve telefonlar bakalım nasıl gelişecek…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar

Bu yazımız Şarjı en uzun giden akıllı telefonlar yani şarjı en iyi giden akıllı telefonlar hakkında olacak. Telefonu olan istediği en önemli şeylerden biri de bataryanın çabuk bitmemesi ve telefonun şarj edilmesinden sonra günlerce hatta haftalarca bitmemesidir. İşte bu istediğinizi bir nebze olsun yerine getirebilecek en iyi telefonları sizlere sunacağız.  […]
Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar

Subscribe US Now

Mutlaka Bakmanız Gereken En İyi Telefon Yazıları 

En İyi Kameraya Sahip Telefonlar

Kamerası İyi Olan Telefonlar

Ön Kamerası En İyi Telefonlar

Ön Kamerası İyi Olan Ucuz Telefonlar

Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar

En İyi Telefon Zil sesleri