Oppo A5 2020 Kullanıcı Yorumları

Oppo A5 2020 kullanıcı yorumları yazımızda daha önce incelemesine ve özelliklerine yer verdiğimiz  2019 Yılında çıkan Oppo A5 2020 ile ilgili kullanıcı yorumlarına yer vereceğiz. Böylece bu telefonu kullananlar ne diyor nasıl bir telefon daha çok fikriniz olacak.

Oppo A5 2020 Harika özellikleriyle çeken bir telefon. Telefonun 4 lü arka kamerası ve 5000 Mah bataryasının yanında uygun fiyatla alınması gereken telefonlar sınıfına giren telefon için bakın kullanıcılar ne demiş? 

Aktardığımız yorumlar çeşitli sitelerden alınmış olup reklam yapmamak amacıyla site ismi vermedik. 

Oppo A5 2020 Kullanıcı Yorumları; Olumlu Yorumlar

Yorumların üzerine gelip sağ sol tıklamaları yaparak yorumları okuyabilirsiniz;

 

Eğer yorumları okuduysanız gördüğünüz gibi telefonu satın alanlar telefondan oldukça memnun. Memnuniyet üst düzeyde diyebiliriz.

Oppo A5 2020 Kullanıcı Yorumları

Oppo A5 2020 Kullanıcı Yorumları ; Olumsuz Yorumlar

Telefon hakkında olumsuz yorum yapmayanlarda yok değil. İşte olumsuz yorumlardan bazıları;

Oppo A5 2020 Kullanıcı Yorumları; Karar Sizin

Telefon hakkında olumlu ve olumsuz yorumları incelediğimizde telefon hakkındaki yorumların gayet olumlu olduğunu olumsuz yorumların yok denecek az olduğunu görüyoruz. Araştırmalarımız sonucu Oppo A5 2020 telefonunun uzun veya kısa kullanımda bulunan kronik sorunu olup olmadığını bulamadık. Telefonun kayda değer sorunu var gibi gözükmüyor.  Yine de Oppo A5 2020 telefonu almadan ve almaya karar vermeden önce telefonu gerçek hayatta kullananlardan fikir almanızı ve mümkünse forum tarzı sitelerden görüş almanızı öneririz.

Oppo A5 2020 İnceleme ; Oppo A5 2020 Alınabilecek En İyi Telefon Mu?

Telefon hakkında henüz inceleme yazısı okumadıysanız telefon hakkında harika bir inceleme yazımız olduğunu hatırlatmak isteriz. Telefon hakkındaki inceleme yazımız diğer sitelerin inceleme yazılarınıza benzemez çünkü hiçbir firmadan ödenek almadan, tarafsız eyyamsız bir şekilde artı ve eksileriyle telefonları değerlendiriyoruz. Sizin için en iyi telefonu seçmenize yardım edecek yazımız mutlaka okuyun ;

Oppo A5 2020 İncelemesi

Oppo A5 2020 Karşılaştırmaları

Oppo A5 2020 ilgili karşılaştırma yazılarına şu linkten ulaşabilirsiniz;

https://eniyitelefon.gen.tr/tag/oppo-a5-2020-karsilastirma/

 

 

One thought on “Oppo A5 2020 Kullanıcı Yorumları

  1. 2. Olumsuz yorumdaki arkadaş ekrana dokunarak açma özelliği yok demiş. Ayarlarda kapalı ekran el hareketleri bolumunde bu ozellik mevcut. Ayrıca tuş cok sert demis ancak bu kılıftan dolayı olabilir. Ama tuş kılıf olmadiginda kesinlikle sert değil gayet yumuşak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Xiaomi Mi A3 - Oppo A5 2020 Karşılaştırması

Xiaomi Mi A3 – Oppo A5 2020 karşılaştırması yazımızda alanlarında oldukça iddialı olan iki telefonu karşılaştırıp son kararı size bırakacağız.  Unutmadan her iki telefon orta segmentte oldukça iddialı. Daha önceki yazılarımızda bu iki telefona kamera özellikleri nedeniyle en iyi kameraya sahip telefonlar, ön kamerası en iyi telefonlar, şarjı en iyi […]
Xiaomi Mi A3 - Oppo A5 2020 karşılaştırması

Subscribe US Now

Mutlaka Bakmanız Gereken En İyi Telefon Yazıları 

En İyi Kameraya Sahip Telefonlar

Kamerası İyi Olan Telefonlar

Ön Kamerası En İyi Telefonlar

Ön Kamerası İyi Olan Ucuz Telefonlar

Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar

En İyi Telefon Zil sesleri