Yeni Samsunglar Geliyor: Galaxy Fold 2 ve Galaxy Note 20

Samsung’ta Yeni Telefonlar Yolda. Galaxy Fold 2 ve Galaxy Note 20 Yolda!

Şirket, Konferans görüşmelerinde yeni Galaxy Note’u ve bir sonraki katlanabilirinin ultra premium pazar segmentindeki rekabet seviyesini önemli ölçüde artıracağını söyleyip yeni telefonlarının müjdesini verdiler.

Sonbahar’da çıkacak yeni Note serisi muhtemelen Samsung Galaxy Note 20 olarak adlandırılacak.  Note 20 serisinin (  plus modeli gelmesi bekleniliyor), mevcut Exynos 990 işlemciye kıyasla daha iyi güç ve daha iyi performans oranı sunmak ve Samsung Galaxy S20 Ultra’nın kamerasına sahip olmasını umarak 6nm işlemciye dayanan yeni nesil Exynos 992 işlemci ile güçlendirileceği söyleniliyor.

Note’un Ekranı nasıl olacak?

120 Hz ekran yenileme hızı olacak olan telefonun,  temel modelin sadece 128 GB olacak gibi gözüküyor.

Ve Fold 2!

 Samsung Galaxy Fold 2’nin 2213 x 1689 ekran çözünürlüğüne sahip 7,59 inç 120Hz ana ekrana sahip olacağı bildiriliyor.

İkincil ekran ise 2267 x 819 ekran çözünürlüğüne sahip 60Hz ekran yenileme oranına sahip olacağı ve 6,23 inç boyuta sahip olacağı ön görülüyor. Hem ön hem de ana ekrada özçekim için damla çentik kullanılacak

Galaxy Fold 2, üçlü kamera yapılandırmasına sahip olacak- 12/12/16 MP kurulumuna sahip orijinal Galaxy Fold’un aksine çift optik görüntü sabitlemeli 12MP / 16MP / 64MP lensler ile gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Realme 6i İncelemesi

Realme 6i İncelemesi yazımızda sizlere tarafsız ve En İyi Telefon ‘a layık bir şekilde Realme’nin Nisan 2020 çıkardığı telefonunu bütün yönleriyle tanıtacağız. Realme 6i alınabilecek bir telefon mu artıları neler, eksileri neler bu yazımızda bulacaksınız. Mutlaka sonuna kadar okuyun. Realme 6i nin Öne Çıkan En İyi Özellikleri Telefonun sunduğu ve […]
Realme 6i İncelemesi

Subscribe US Now

Mutlaka Bakmanız Gereken En İyi Telefon Yazıları 

En İyi Kameraya Sahip Telefonlar

Kamerası İyi Olan Telefonlar

Ön Kamerası En İyi Telefonlar

Ön Kamerası İyi Olan Ucuz Telefonlar

Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar

En İyi Telefon Zil sesleri